<<  Duben  >>
Samospráva parlamentu

2011 / 2012
Cíle a stanovy ŽP zůstávají stejné jako předešlý rok. Setkávat se budeme 1x měsíčně. Parlament tvoří 2 zástupci za třídu. (od 1. - 9.) Předsedkyně: Jana Salavcová (8.třída) Místopředsedkyně: Andrea Mullerová (8.třída) Zapisovatel: Lukáš Lázňovský (7.třída)
1. třída - Roman Šauer / Gabriela Janglová 2. třída - Vít a Vilém Vařečkovi 3. třída - Viliam Mareček / Ivan Mizler 4. třída - Zbyněk Polák / Karolína Kaiznerová 5. třída - Kateřina Kočková / Marie Zajícová 6.třída - Lukáš Zajac / Martin Markup 7. třída - Lukáš Lázňovský / Tereza Křepelková 8. třída - Andrea Mullerová / Jana Salavcová 9. třída - David Schovanec / Nikola Skolilová
Příští měsíc (prosinec) navštívil ŠP p. ředitel a pí. zástupkyně. K řešení bylo několik problémů, které děti trápí. Např.: nedostatek papíru na WC a nevhodné chování tamtéž, bezpečnost na chodbě kde je ping-pongový stůl, nevhodné chování žáku v šatnách prvního stupně a výběr jídel ve ŠJ. Toto jsou ty nejdůležitější, ale bylo toho víc. Všem bylo zodpovězeno. Na poslední schůzce se odsouhlasilo, že je možnost zapojit se do ssoutěže o "Nejhezčí vánoční třídu" a možnost přihlásit se na "Ping-pongový turnaj"- !!BLIŽŠÍ INFORMACE U ZÁSTUPCŮ PARLAMENTU VE TŘÍDÁCH.!!
Zapsal Lukáš Lázňovský

align="center">Samospráva 2010/2011

Cíl: Žákovský parlament je snahou naší školy zapojit žáka do jejího dění.
Otevřít jim možnosti spolu podílet se na tom,co se ve škole děje,spolurozhodovat,vyjadřovat svá přání,připomínky,kritiky,nové možnosti,řešení,aktivity.

Jak se setkáváme: ŽP se setkává pravidelně každé úterý o velké přstávce ve školní družině.
Při první schůzce došlo k volbě předsedy,seznámní s prací a fungováním celého ŽP. Počaly se plánovat akce parlamentu. Ve třídách se zjišťovaly negativní jevy (nevhodné chování,šikana,atd. ...) Zájem o mimo školní ativity. Coby se mělo v škole změnit a co dětem chybí ,aby se zde cítily dobře.
Předseda: Nikola Pěnkavová
Místopředseda: Jana Salavcová
Zapisovatel: Lukáš Lázňovský
1.třída Kateřina Rambousková / Vít a Vilém Vařečkovi
2.třída Metoděj Nytra / Tereza Procházková
3.třída Michal Skolil / Katřina Novotná
4.třída Martin Ginter / Vlastimil Brázda
5.třída Mariánka Kociánová / Vlad Para
6.třída Lukáš Lázňovský / Tereza Křepelková
7.třída Nikola Pěnkavová / Jana Salavcová
8.třída Monika Jelínková / Veronika Prosová
9.třída Anna Koudelková / Dominika Slanařová
Volby do parlamentu v třídách
Volba předsedy,místopředsedy a zapisovatele.
Z ČINNOSTI
sledování a zjišťování ngativních jevů ve škole,zájem o mimoškolní aktivity,soutěže "více barev pro naši školu", hitparáda jídelníčku,žolíková listina, dětské dozory-(nevhodné chování na chodbách a WC),celoškolní diskotéka,vánoční soutěž ve výzdobě,spolupráce se spolužáky ,a vedením školy,pomáhat organizovat chod školy.

Dnes 28.ledna,2011 se na naší škole pořádala soutěž NOVODVORSKÁ ŠKOLA MÁ TALENT! Gratulujeme vítězům a poraženým přejeme,aby nezoufali,protože budu jistě další zajímavé soutěže ve kterých mohou svůj talent uplatnit.

MISS 2011 Ve středu 4.května 2011 se školní parlamet sešel ve třídě družiny aby vybral MISS naší školy. Rozhodování bylo velmi těžké, protože každý kus byl originál. Jako porotci zasedali Rytmus,Helena  Zeťová,Gábina Osvaldová a Palo Habera. Palo byl neobvykle velmi tichý a pořád dával sedm bodů až nám to přišlo trochu divné.   Po důkladném rozhodnutí se na první místo dostal jediný „missák,, Martin Koblischke. GRATULUJEME! A těm,co se umístili hůř než na prvním místě : Nezoufejte, není všem soutěžím konec. Po slavnostním vyhlášení, kterého se ujala pí.uč. Nešporová proběhlo focení.
| Autor: Lukáš Lázňovský | Vydáno dne 19. 11. 2010 | 5069 přečtení |