29 30
Dopravní soutěž 2007

8.6.2007 Dopravní soutěž

Dopravní soutěž 2007 - krajské kolo - Nymburk/Poděbrady

Konalo se ve dnech 4.6.-5.6.2007 v Nymburce a v Poděbradech. V Poděbradech byli soutěžící také ubytováni. Na medailovou pozici jsme tentokrát nedosáhli - obě družstva obsadila 9.místo. Sestava byla téměř stejná jako v oblastním kole, kde jsme zvítězili v obou kategoriích. V mladší kategorii na poslední chvíli odpadla Katka P.
V pondělí se podařilo v rekordním čase domluvit a vypravit ve spolupráci s rodiči náhradnici Lenku Sedláčkovou, která se své role zhostila se ctí. Po namáhavém soutěžení čekal děti  večerní program a ubytování v hotelu Junior na pokojích s veškerým vybavením i televizí.
Druhý den byly pro děti připraveny výlety - návštěva "Historické vesnice řemesel a umění" v Ostré u Lysé nad Labem a v Milovicích nás čekala vojenská technika, tanky a obrněná vozidla, k obědu výborný vojenský guláš a projížďka obrněnými transportéry.... Ze soutěžení i výletů si děti odnesly spoustu kouzelných zážitků.

klikněte na obrázek pro zvětšení
Soutěžící v krajském kole:
dole zleva: Honza Plíhal, Lukáš Růžička
uprostřed zleva: Jitka Tvarohová, Lenka Sedláčková, Barča Jonáková, Šárka Veverková
nahoře zleva: M. Vlasák, Michal Volenec, Jarda Vagner, V. Syrový

Dopravní soutěž 2007 - oblastní kolo v Kutné Hoře

Konalo se v pondělí 23.4.2007 za účasti třinácti škol(104 dětí) z okresu KH. Soutěžilo se v těchto disciplínách - pravidla silničního provozu(dopravní testy), jízda zručnosti, první pomoc a jízda podle pravidel silničního provozu. Žáci jsou rozděleni do dvou kategorií: I.kategorie - 5. a 6.třída, II.kategorie - 7. a 8.třída, v každé kategorii startovalo čtyřčlenné družstvo. Přestože jsme museli na poslední chvíli změnit nominaci kvůli ročníkům narození žáků, povedlo se nám vylepšit výborné loňské umístění (1. a 3. místo) a zvítězili jsme v obou kategoriích.

zleva: Jitka Tvarohová, Lukáš Růžička, Honza Plíhal, Barča Jonáková

V neoficiální soutěži jednotlivců obsadili ve svých kategoriích 1. místo Jarda Vagner(I.kat.-chlapci), Katka Pavlovská(I.kat.-dívky), Honza Plíhal(II.kat. - chlapci) a 3.místo Jitka Tvarohová(II.kat.dívky), která byla na poslední chvíli nominována jako náhradnice.

Dopravní soutěž 2007 - školní kolo

Dne 30.3.2007 se jako už každoročně konalo školní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Ti nejlepší z každé kategorie postoupí do okresního kola(popř. krajského), kde jsme vloni dosáhli výborných výsledků. Loňská soutěž. Školní kolo 2007 dopadlo takto: