Medvědí stezka, Duatlon, Žehušický pohár

Fotbalový turnaj o pohár ředitele ZŠ a MŠ Nové Dvory

→ fotogalerie - Medvědí stezka ←

Duatlon 2018

→ fotogalerie - Duatlon ←

Žehušický pohár
Letošní ročník atletické soutěže byl pro naši školu opět úspěšný. Získali jsme 17 individuálních medailí, tří umístění na stupních i vítězství ve štafetách. Sbírku školních trofejí jsme rozšířili o tři poháry. Mladší přípravka chlapců a děvčat a starší žáci a žákyně získali poháry za první místo a přípravka starší přivezla pohár za místo třetí. Všem závodníkům děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Helena Auersvaldová

→ fotogalerie - Žehušický pohár ←

Fotbal smíšených družstev - jaro

→ fotogalerie - Fotbal smíš. dr. - jaro ←

Středočeský taneční pohár
Okresní kolo Středočeského tanečního poháru se letos konalo 11. dubna ve sportovní hale BIOS v Kutné Hoře.
Naše škola měla soutěžící v kategorii mini týmů 1. a 2. stupně.
Taneční soutěž zahajovala děvčata z 5. třídy Laura Bachová, Tereza Nádvorníková a Eliška Syřínková. Jako třetí šel na parket mini tým ve složení Karolína Hniličková a Sára Luňáková. Obě taneční skupiny zatančily svá vystoupení velmi dobře. Děvčata z páté třídy obsadila 6. místo, Kája se Sárou byly dokonce třetí.
V kategorii mini týmů 2. stupně jsme měli rovněž zastoupení. Čtveřice dívek šesté a sedmé třídy, ve složení Karolína Křenková, Tereza Lázňovská, Tereza Netolická a Nikola Sosnovská, obsadila ve velmi nabité konkurenci 11. místo.
Po celou soutěž panovala v hale uvolněná atmosféra a pohoda. Velkou měrou k tomu přispěli usměvaví porotci, kteří fandili všem bez rozdílu. Největší osobností mezi nimi byl zpěvák „Pekař“, vlastním jménem Petr Štolba, který nestačil rozdávat autogramy.
Přestože se letos nezdařil postup do kraje, děvčata si odnášela spoustu příjemných zážitků a nových nápadů do následujícího roku.

→ fotogalerie - Taneční pohár ←

Mc Donalds Cup 3.- 5. třídy
Školní kolo se konalo 20. března a přihlásilo se 15 dětí, které byly rozlosovány do tří týmů. Každý tým sehrál dva zápasy.
Pro turnaj byla vymezena jedna vyučovací hodina, proto se hrálo pouze na jeden poločas. O krásné herní situace však nebyla nouze. Chlapci a děvčata bojovali o každý míč a soupeři nedali nic zadarmo. Jejich úsilí bylo odměněno medailemi a diplomy.
Rozhodčími byla osvědčená dvojice: Roman Šauer a Dominik Zof.

→ fotogalerie - Mc Donalds 3.-5.tř. ←

8. ročník školniho turnaje ve stolním tenise
Ve středu 21.3.2017 se konal již 8. ročník školního turnaje ve stolním tenise. Soutěžilo se ve dvou kategoriích - I.st. a II.st..
Vítězem v kategorii mladších se stal Šimon Klement ze 4.A. před Viktorem Veselým z 4.B. a Ondrou Vobořilem z pětky.
Ve starších žácích zvítězil po velikém souboji Dominik Zof před Vildou Vařečkou a Péťou Kosprdem.
Víťezové i poražení si tradičně odnesli sladkou odměnu.

→ fotogalerie - Ping Pong ←

McDonalds Cup
V úterý 19.února, před jarními prázdninami, se konal školní turnaj v Mc Donalds Cupu mezi prvními a druhými třídami.
Chlapci a děvčata byli rozlosováni do tří družstev.Hrálo se stylem každý s každým 1 x 9 minut. Nejlepším střelcem byl Tobiáš Trendl, který střelil 3 branky. V letošním roce byl poprvé oceněn nejaktivnější hráč, kterým se stal Jakub Jungwirth.
Pro všechny zúčastněné děti byly připraveny medaile a drobné odměny.
Hlavním rozhodčím byl Roman Šauer a asistentem Dominik Zof, oba ze sedmé třídy.