Fotbalový turnaj o pohár ředitele ZŠ a MŠ Nové Dvory 2017"
2. ZŠ J.V. Sticha-Punta Žehušice 6  4 : 11
3. ZŠ a MŠ Nové Dvory  1  2 : 7

→ fotogalerie - turnaj "O pohár ř.š." ←

Krajské kolo „Plavecko – běžeckého poháru“
Krajské kolo „ Plavecko- běžeckého poháru“ se konalo 7.6. 2017, již tradičně v Čelákovicích. Soupeři byli velmi kvalitní a obsadit přední místa se nám bohužel nepodařilo. Naši borci se snažili a nemají se zač stydět, bojovali jako lvi, ale na krajskou konkurenci to nestačilo.

Helena Auersvaldová

→ fotogalerie - Duatlon - kraj ←

Ve čtvrtek 27.května se naše škola zúčastnila „Plavecko- běžeckého poháru“ v Kutné Hoře. Školu reprezentovalo 9 závodníků.
Nejpočetnější zastoupení měla kategorie děvčat 1.-3. třídy, Johanka Pilcová, Kristýna Malimánková a Anna Vodrážková,všechny ze 3. B, Hana Smolíková ze třídy druhé a Kateřina Sadílková z 1.B. Poslední jmenovaná, Kateřina byla po první disciplíně - plavání na děleném druhém místě. Bohužel, zkušenější a starší děvčata ji předběhla ve druhé disciplíně – běhu. Nejlepší z našich děvčat ukončila soutěž na nepopulárním bramborovém místě.
V kategorii mladších chlapců1.-3. třídy reprezentoval školu Šimon Král a za kategorii chlapců 4-5 třídypak Ondřej Vobořil.
V kategorii 6.-7. třídy děvčat bojovala Petra Pospíšilová a poslední náš závodník Roman Šauer, soutěžil v kategorii chlapců 6.–7. tříd. Roman byl po plavání na šestém místě a skvělým během se posunul na postupové 3.místo. Sedmého června tak změří své síly se stejně starými chlapci v Čelákovicích.
Přejeme hodně štěstí.

→ fotogalerie - Duatlon ←

Turnaj smíšených družstev
Dlouho očekávaný den nastal. Pátek 19. 5. 2017 - TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV. Pořádali jsme my, deváťáci. Co je to za turnaj - fotbalový.
Děti z prvního stupně hrály pouze po jednom zápasu - 1.A proti 1.B, 1.B (vítěz) proti 2. třídě, 3.A proti 3.B a 4. třída proti 5. třídě.
Vítězové: 1.B, 2. třída, 3.A, 4. třída.
Žáci z druhého stupně se utkali následovně - 6. třída proti 7. třídě, 8. třída proti 9. třídě.
Poražení pak hráli o 3. místo, vítězové o 1. místo.
A pořadí: 1. místo 8. třída
2. místo 7. třída
3. místo 9. třída
4. místo 6. třída
Všichni byli veselí a spokojení, i když my trochu méně. Každý, kdo se aktivně účastnil zápasů, byl odměněn.

Štafetový pohár
Ve čtvrtek 20. dubna se žáci prvního stupně zúčastnili v Čáslavi 4. ročníku atletické soutěže „Štafetový pohár“. Patronkou této soutěže je špičková česká atletka a mistryně světa Ludmila Formanová. Pro děti byl velký zážitek, když se sní setkaly a získaly její autogram.
Počasí nám sice vůbec nepřálo, bylo velmi chladno a foukal mrazivý vítr, ale naši malí atleti závodili s chutí a obrovskou bojovností. Velká pochvala patří hlavně prvňáčkům, pro které to byla první atletická soutěž a obstáli v ní výborně. Naše škola obsadila v tomto závodě celkově 4. místo. Medaili za 3. místo získala v doplňkové disciplíně - hod plným míčem Polina Kariakina.
Helena Auersvadová

→ fotogalerie - Štafetový pohár ←

Mc Donald´s Cup – školní turnaj 1. – 2. třídy
V pátek 31. 3. 2017 žáci a žákyně první a druhé třídy sehráli fotbalový turnaj v Mc Donalds Cupu. Přihlásilo se do něho 14 dětí, které byly rozlosovány do dvou družstev. Hrálo se 2 x 10 minut.
Nejlepším střelcem byl Honzík Holan z 1.A, který střelil 4 branky.
Pro všechny zúčastněné děti byly připraveny medaile a drobné odměny.
Hlavním rozhodčím byl Roman Šauer ze šesté třídy a asistentem Filip Smolík z třídy páté. Oběma děkuji za pomoc.

→ fotogalerie - Mc Donalds ←

7. ročník školniho turnaje v Ping Pongu
Ve středu 15.3.2017 se konal již 7. ročník školního turnaje ve stolním tenise. Letos se soutěžilo jen v jedné kategorii. Vítězem se stal Tomáš Churý z 9. třídy před Dominikem Zofem z 6. třídy a Davidem Kosprdem z devítky.
Všichni účastníci si tradičně odnesli sladkou odměnu.

→ fotogalerie - Ping Pong ←

Mikulášský běh 2016 - I. stupeň

→ fotogalerie Mikuláš - I. stupeň ←

Mikulášský běh 2016 - II. stupeň

→ fotogalerie Mikuláš - II. stupeň ←

Mikulášský běh

6. 12. 2016 se uskutečnil 2. ročník Mikulášského běhu. Na trati dlouhé 1800 metrů absolvovalo 11 dívek jeden okruh a 13 chlapců okruhy dva. Mezi dívkami zvítězila Andrea Stránská před Vendulou Krumplovou, Terezou Procházkovou a Nikolou Valentovou, mezi chlapci byl nejrychlejší Filip Stránský následován Václavem Končelem a Metodějem Nytrou.