Fotbalový turnaj
Přespolní běh
Atletická olympiáda přípravky

Duatlon - okresní a krajské kolo
Okresní kolo Duatlonu proběhlo 12. května 2014 v Kutné Hoře. Do krajského kola postoupila Tereza Lázňovská, Roman Šauer a Vít Vařečka, všichni z druhého místa.

→ fotogalerie - Duatlon - okres ←

→ fotogalerie - Duatlon - kraj ←

Okresní kolo „Mc Donalds Cup“
V pondělí 5.5.2014 se konalo okresní kolo „Mc Donalds Cup“ v Kutné Hoře. Do fotbalového turnaje bylo přihlášeno 5 škol z blízkého okolí. Naši fotbalisté sehráli pět velmi pěkných zápasů. Nakonec vybojovali 4 místo a postup do finále jim unikl jen o jednu příčku.

→ fotogalerie - Mc Donalds - okres ←

Žehušický pohár
V pátek 25.4.2014 v Žehušicích se naše škola zúčastnila 12. ročníku soutěže vesnických a malých škol v atletice. Naši školu reprezentovalo 45 dětí a obsadili jsme všech osm kategorií. Konkurence byla letos velmi silná, přesto jsme získali 7 medailí.
Hned dvě stříbrné si odvážela Tereza Lázňovská, za hod plným míčem a za skok do dálky z místa. Dominice Vaňkové se povedlo s obrovským náskokem zvítězit v běhu na 50 metrů a právem si odnášela zlatou. Další medaile jsme přidali ve skoku dalekém - Nikola Libenková zvítězila výkonem 374 cm a o 2 cm uteklo zlato Martinu Kobolkovi, obsadil 2. místo výkonem 428 cm. Josef Vařečka získal stříbro v běhu na 60m a Štěpán Bubeník v hodu kriketovým míčkem za 41,91 m získal bronz. Předpřípravka a mladší žáci rozšířili pohárovou sbírku školy, obě družstva přivezla poháry za třetí místo. V celkovém pořadí škol jsme obsadili krásnou třetí příčku. Po celé atletické dopoledne nám počasí přálo a všichni se už těší na příští ročník.
Text: Auersvaldová

→ fotogalerie - Žehušický pohár ←

Školní turnaj 3. – 5. třídy v Mc Donald´s Cupu
Ve středu 26.2. se konalo školní kolo Mc Donalds Cupu 3.-5. třídy. Do fotbalového turnaje se přihlásilo celkem 16 hráčů, kteří byli rozlosováni do čtyř družstev. Nejúspěšnějším střelcem byl vyhlášen Tadeáš Fišr, který střelil 7 branek. Ocenění nejlepšího brankáře si odnesl Metoděj Nytra.

Školní turnaj v pingpongu
Ve středu 5.3.2014 se konal 4. ročník školního turnaje ve stolním tenise. Turnaje se letos zúčastnili žáci 4. až 9. třídy. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. V první kategorii 1.-5. tř. zvítězil Táda Fišr před Méťou Nytrou, třetí skončil Filip Stránský.
V kategorii starších žáků si první místo vybojoval Ondra Smetana, loňský vítěz mladší kategorie, před Michalem Kličkou a Martinem Ginterem.
Mladší žáci si krátili čas mezi zápasy „obíhačkou“. Mezi nejlepší patřil D. Novotný, R. Šauer, J. Matějovie a M. Nytra
Cenu za nejelegantnějšího hráče si odnesla Terezka Stránská.

Slavnostní předávání cen proběhlo v pátek, kdy probíhal tzv. "Den naruby", proto byl vzhled oceněných poněkud netradiční. :-)

Poděkování patří deváťákům za pomoc s organizací turnaje, zejména M. Bucifalovi, D. Holcovi, M. Kličkovi a T. Stránské

→ fotogalerie - Ping Pong ←

Školní turnaj 1. – 2. třídy v Mc Donald´s Cupu
Fotbalový turnaj 1. a 2. třídy se konal ve středu 5.února 2014. Hrálo se 2x 7minut. U všech hráčů byla vidět obrovská bojovnost a vůle zvítězit. Nejvíce gólů nastřílel Josef Malimánek z první třídy. Letos poprvé byl vyhlášen i nejlepší brankář, kterým se stala Natálka Michalcová z první třídy.
Role rozhodčích se zodpovědně ujali Metoděj Nytra, Roman Šauer a Dominik Zof.