Kopaná - turnaj "O pohár ředitele školy"
Plavecko – běžecký pohár, krajské finále
Plavecko-běžecký pohár
Školní turnaj 3. – 5. třídy v Mc Donald´s Cupu
Školní turnaj 1. – 2. třídy v Mc Donald´s Cupu
Stolní tenis - 1. ročník turnaje

V úterý 11.10.2011 se naše škola zúčastnila Přespolního běhu v Čáslavi. Zastoupení jsme měli tentokráte pouze ve dvou kategoriích : v přípravce chlapců a v mladších žákyních. Počasí se vydařilo, naší běžci odváděli v silné konkurenci velmi slušné výkony, ale na medailové stupně jsme tentokráte nedosáhli.
text: Helena Auersvaldová

Okresní atletická olympiáda – mladších a starších žáků

V úterý 20.9. a ve středu 21.9. 2011 se naše škola zúčastnila v Čáslavi Okresní atletické olympiády mladších a starších žáků. Školu reprezentovalo 13 dětí.
O medaile se tentokráte zasloužila pouze děvčata z deváté třídy. Dvě zlaté si odvezla Eliška Auersvaldová za běh na 1500m a 300m. Bronzovou medaili vybojovala Nikola Skolilová ve skoku do dálky. Oběma dívkám gratulujeme.
text: H. Auersvaldová

Ve čtvrtek 23.6.2011 se konal již tradiční fotbalový turnaj. Naši fotbalisté podali vynikající sportovní výkon a obhájili loňské první místo. Všechny soupeře porazili velkým rozdílem a po zásluze zvítězili.
Nelze vyzdvihnout žádného jednotlivce, všichni hráči odvedli svou práci na jedničku a předváděli pohledný fotbal, okořeněný góly.
Školu úspěšně reprezentovali:
Tomáš Beran, Adam Jonák, Míra Melša, Michal Volenec, Tomáš Vojtíšek, Michal Klička, Danek Marek, Honza Veselý, Martin Klička, Jakub Vrbenský, Adam Kokeš, Honza Procházka, Dominik Tvrdík, Vlad Para a Zdenda Zvoníček.
Na utkání se jako rozhodčí podíleli bývalí žáci: Standa Bularga, Honza Strnad a Dominik Martinek, ktrým tímto děkujeme.

Poděkování patří také děvčatům z devítky, která zorganizovala soutěže pro děti ze třetí třídy.

Plavecko – běžecký pohár Čelákovice 11.5. 2011

Ve středu 11.5. 2011 se naše škola již tradičně zúčastnila v Čelákovicích krajského finále Plavecko - běžeckého poháru.
Naše výprava složená ze dvou závodníků dosáhla v silné konkurenci vynikajících výsledků. V kategorii starších žákyň nás reprezentovala Eliška Auersvaldová. Ta nastupovala do běžecké části z předposledního místa se značnou ztrátou. Nejrychlejším během ze všech děvčat své kategorie se dokázala vyšvihnout na neskutečné 3. místo. Radost nám všem udělal i Jakub Vrbenský, který byl po plavání šestý. V běžecké části se však dokázal prosadit a obsadil rovněž bronzovou příčku. Oběma závodníkům patří obrovská pochvala za bojovnost, protože všem divákům poskytli nádherný sportovní zážitek.

Ve čtvrtek 12.5.2011 jsme v Žehušické skupině vybojovali 2. místo.
Nejlepším střelcem našich mladých fotbalistů byl Vlad Para z 5. třídy, vynikající výkon podali i nejmladší účastníci: Tadeáš Fišr a Metoděj Nytra, kteří chodí teprve do II. třídy.
Školu reprezentovali: M. Kratochvíl, M. Markup, A. Galis, P. Piják, J. Vařečka, T. Fišr, V. Para, M. Nytra, O. Cieslar, M. Ginter, L. Zajac a O. Smetana.
Poděkování:rodičům za dopravu dětí, manželům Kratochvílovým za fotbalové dresy, hráčům za výkony, asistentům trenéra D. Markovi a J. Veselému za asistenci :-)

9. ročník Žehušického poháru – 29. 4. 2011

V pátek 29.4.2011 žáci a žákyně naší školy poměřovali své síly se svými vrstevníky na 9. ročníku atletické soutěže v Žehušicích. Naši školu letos reprezentovalo 39 žáků od prvňáčků až po ostřílené borce z deváté třídy.
Letos se nám nepodařilo přivézt žádný pohár, ale s prázdnou jsme neodešli. Získali jsme 11 medailí. Vlad Para si odvážel dvě zlaté - za běh na 300m a skok do dálky z místa odrazu, Eliška Auersvaldová získala rovněž zlatou za 600m. Stříbrnou medaili si doslova „vyskákal“ Zbyněk Polák. Dále pak Nikola Raková v běhu na 600m a Daniel Marek v běhu na 60m. Bronzových medailí jsme získali hned pět. O všechny se zasloužila děvčata. Asi největším překvapením byla Pavlínka Poláková, která ji vybojovala za skok do dálky z místa. Dalšími bronzovými závodnicemi byla Tereza Stránská v běhu na 60m a Miluška Chalupová za skok do dálky. Třetí příčku obsadila také Nikola Skolilová opět za běh na 60m a Lili Bularga ve vrhu koulí. Ze šesti štafet jsme pětkrát získali bronz.
Všem úspěšným gratuluji a ostatním přeji více úspěchů příští rok.
text: H.A.

V Kutné Hoře se ve středu 20.4.2011 konal již X. ročník plavecko – běžeckého poháru. V letošním roce se z naší školy zúčastnilo 10 žáků. Všichni předvedli velmi slušné výkony.
Jako každým rokem budeme mít i letos své zástupce v krajském kole v Čelákovicích. Své síly zde změří s nejlepšími z celého kraje Eliška Auersvaldová a Jakub Vrbenský, kteří postupují z prvního místa. Doplní je Adam Kokeš, který postoupil z místa třetího.
Postupujícím gratulujeme a držíme palce!!!

→ fotogalerie - duatlon 2011 ←

V pátek 18.2. před jarními prázdninami se konalo školní kolo Mc Donalds Cupu 3.-5. třídy. Do fotbalového turnaje se přihlásilo 12 hráčů, kteří byli rozlosováni do tří družstev. Branek tentokráte padalo velmi málo, což bylo zásluhou dobré práce obrany a hlavně brankářů. Nejúspěšnějším střelcem byl vyhlášen Lukáš Zajac.

V pátek 11.2. 2011 naši nejmenší fotbalisti sehráli velmi pěkný zápas. Do turnaje se přihlásila i děvčata. Diplom a míč pro nejlepšího hráče a střelce si právem zasloužil Tadeáš Fišr ze druhé třídy. Střelil neuvěřitelných 14 gólů.

Ve středu 26.1.2011 se konal 1. ročník školního turnaje ve stolním tenise. Turnaje se zúčastnili žáci
1. až 9. třídy. Soutěžilo se ve třech kategoriích.
V první kategorii 1.-3. tř. zvítězil Tadeáš Fišr před dvojčaty Vařečkovými, v kategorii 4.-6. tř. si první místo vybojoval Martin Markup a v poslední kategorii 7.-9. tř. zvítězil Michal Klička z deváté třídy, který si své první místo vybojoval nad Danielem Markem. Ty nejmenší si krátili čas mezi zápasy „obíhačkou“. V té vyhrál Metoděj Nytra před Adélou Čermákovou.
text: Michal Klička, Lili Bularga
ilustrační foto: Lili Bularga

[Akt. známka: 2,12 / Počet hlasů: 17] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 16. 10. 2011 | 4547 přečtení |
| Počet komentářů: 2 | Přidat komentář |