Středočeská inline brusle
Krajský a okresní přebor v přespolním běhu
Kinderiáda

Kinderiáda
V úterý 5.10.2010 se žáci 1.stupně zúčastnili v Čáslavi atletické soutěže Kinderiáda. V konkurenci 32 škol osadili 24. místo. Nejlépe se dařilo Andrejce Stránské ze druhé třídy. Ve skoku z místa ji k získání bronzové medaile chyběl 1 centimetr. Skokem dlouhým 153cm skončila na 4. místě.
Rovněž 4. místo obsadil Štěpán Bubeník v hodu kriketovým míčkem, hodil 31,40m.
Za vzornou přípravu a příkladnou reprezentaci školy si všichni závodníci zaslouží velkou pochvalu.

Krajské kolo v přespolním běhu
V pátek 15.10. 2010 se přípravka chlapců zúčastnila v Žehušicích Krajského přeboru přespolního běhu. Družstvo ve složení ostřílených borců Laďi Pary, Tomáše Mikše, Pavla Pijáka, Pepy Vařečky, Martina Markupa a nováčka Štěpána Bubeníka obsadilo v silné konkurenci nejlepších sedmi týmů Středočeského kraje pěkné 4. místo.

Okresní přebor v přespolním běhu
V pátek 8.10.2010 se naše škola zúčastnila Přespolního běhu v Čáslavi. Zastoupení jsme měli ve čtyřech kategoriích – přípravce chlapců a dívek, mladších žákyň a v kategorii starších žáků. Za krásného počasí všichni naší běžci odváděli v silné konkurenci velmi slušné výkony. Nejvíce se usmálo štěstí na přípravku chlapců. Pánové Tomáš Mikš, Láďa Para, Pavel Piják, Martin Markup a Pepa Vařečka v konkurenci 8 týmů postoupili do krajského kola přespolního běhu z prvního místa. Kluci si tento úspěch právem zasloužili, vždyť předběhli i kluky ze ZŠ Palacha a TGM Kutná Hora. Navíc byl jejich úspěch odměněn zlatými medailemi.
Krajské kolo bude v pátek 15.10. v Žehušicích. Držme jim proto palce!!!

V pondělí 4.10.2010 jsme se zúčastnili oblastního kola v Kutné Hoře. Školu reprezentovalo 7 soutěžících a přivezli 4 medaile. Nejlépe se umístila Eliška Auersvaldová, která oblastní kolo ve své kategorii vyhrála, Jakub Vrbenský byl stříbrný a třetí místa obsadili Lukáš Zajac a Karolína Jeřábková. Dobré výkony, ale bez medailí předvedla děvčata: Lucie Pokorná, Lenka Kratochvílová a Kateřina Doležalová
Do krajského finále, které se konalo hned druhý den v Benátkách nad Jizerou, postoupili všichni medailisté. V kraji se nejlépe umístila Eliška, která obsadila 7. místo.

V úterý 21.9.2010 proběhla v Čáslavi Okresní atletická olympiáda mladších žáků. Naši školu reprezentovalo osm závodníků, kteří přivezli dvě bronzové medaile. Nikola Skolilová ji získala ve skoku do dálky a Adam Kokeš v běhu na 60m.
Ve středu 22.9.2010 patřil atletický stadión v Čáslavi starším žákům a našim závodníkům obzvláště přálo. Šestičlenné družstvo získalo čtyři medaile. O dvě se zasloužila Eliška Auersvaldová, zlato vybojovala v běhu na 1500m a stříbro v běhu na 300m. Bronzový kov si přivezla Lenka Kratochvílová za skok do dálky a Jakub Vrbenský za běh na 1500m.