První B třída 2016/2017

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 23. 06. 2017

Pasování na čtenáře
Námořnická pohádka

Výlet, Noc ve škole
Knihovna, Vysvědčení
Naše dýně, Drakiáda v I.B

Pasování na čtenáře
Ve čtvrtek 1.června 2017 byli naši prvňáčci po složení čtenářského slibu slavnostně pasováni do řádu čtenářského.
Celá akce by se jen těžko uskutečnila bez pomoci děvčat z 9. třídy: Aničky Pavlíkové, Natálie Melšové, Kateřiny Novotné a Karolíny Kaiznerové, za což jim velmi děkuji.

→ fotogalerie Pasování ←

Námořnická pohádka Ve čtvrtek 1. 6. 2017 jsme se vypravili do školky v Nových Dvorech na „Námořnickou pohádku“. Divadélko Koloběžka s maňásky, zpěvy a pohádkou, s námi podniklo na lodi cestu kolem světa. S Pepkem námořníkem jsme propluli mezi ledními medvědy, v jižních mořích potkali mořskou pannu a pomáhali ji hledat modrou perlu. Na cestě z Grónska do Austrálie jsme se potkali se Standou Skákandou. Herci dokázali děti aktivně zapojit do kormidlování a hledání perly, všichni jsme si užili, příjemně se bavili a na závěr odměnili herce neustávajícím potleskem.

→ fotogalerie Pohádka ←

Výlet Ostrá