Fotogalerie 2016/2017

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 14. 06. 2017

Muzeum stříbra

Turistika a Ringelland
IQpark Liberec
Hasiči a sport. odpoledne
Pohádkové učeníčko, Karneval
Družina a sněhuláci, Drakiáda

Muzeum stříbra . Hrádek

→ fotogalerie Hrádek ←

Turistický den a návštěva Ringellandu

→ fotogalerie Ringelland ←

Návštěva IQparku Liberec 2017

→ fotogalerie IQpark ←

Hasiči a sportovní odpoledne 2017

→ fotogalerie Hasiči ←

Pohádkové učeníčko 2017
V pátek 10. března se na naší škole konalo „Pohádkové učeníčko“. Akce byla určena pro budoucí prvňáčky. Děti spolu s pohádkovými bytostmi plnily různé úkoly. Například Jeníčkovi a Mařence pomáhaly opravit střechu perníkové chaloupky, vílám zase vyčistit studánku, s Patem a Matem stavěly zeď, Zlatovlásce navlékaly korálky, u Večerníčka jezdily na koloběžce, s Ferdou Mravencem a Beruškou přenášely míček na lžíci atd. Po splnění všech úkolů si děti odnášely ručně vyráběnou medailičku.
Všechny soutěže probíhaly v klidné a pohodové atmosféře a dětem se ani nechtělo domů. To bylo největší odměnou pro paní učitelky z prvních tříd, které celou akci pořádaly.

Helena Auersvaldová

→ fotogalerie Učeníčko ←