Sluníčka ze zámku

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 14. 05. 2016

Sluníčka na GJO

Návštěva GJO
Ve středu 27.4.2016 jsme se s paní učitelkouLucinkou Procházkovou vydali na Gymnázium Jiřího Ortena.
Měli jsme sraz na autobusovém nádraží v Kutné Hoře. Nejdříve jsme šli na Průmyslovou školu se rozezpívat a trochu se nasvačit. A mohli jsme vyrazit na GJO, cestou jsme se stavili na náměstí u piána. Dokonce jsme rozplakali svým zpěvem jednu paní, moc se jí náš zpěv líbil!
Na GJO jsme si vyzkoušeli nástup a šli jsme na to.:-) Poslouchali nás studenti z Francie, prima, sekunda, tercie a kvarta. Pan ředitel nás uvítal a my rozjeli naši show.
Rozdýchali a rozezpívali jsme celý sál, včetně učitelů, zazpívali jsme si společně francouzkou píseň Frére Jacques a předvedli jsme naše nejoblíbenější písně a dvojhlasy (Kdybys měla má panenko, Voděnka studená, Pátá, Frére Jacques a několik dalších.
Sklidili jsme obrovský potlesk a pan ředitel nám gratuloval k velkému úspěchu.

text: Vaše Sluníčka ze zámku (5. třída)