Halloween 2014

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 24. 10. 2014

Text + Fotogalerie
Soutěž strašidel
Halloween 2014 - pozvánka

Halloween party
Dne 31.10. odpoledne se žáci I. stupně sešli na akci, kterou oslavili Halloween. Odpoledne s diskotékou, soutěžemi, malováním strašidelných obličejů, vyprávěním strašidelných povídek, úžasným bufetem a vyhlášením vítězů všech tří soutěží (O nejkrásnější strašidlo, O nejhezčí vydlabanou dýni a O nejhezčí Halloweenský kostým) se perfektně vydařilo. Ráda bych tímto poděkovala maminkám, tatínkům a babičkám za zajištění spousty báječných dobrot, Unii rodičů za finanční příspěvek a skupině žáků 9. třídy s třídní učitelkou A. Jackovičovou a skupině žákyň 8. třídy za významnou pomoc s přípravou a organizací akce. Stálo to za to!

Radka Brocková

→ fotogalerie Halloween 2014 ←

Strašidla přihlášená do soutěže: