Taneční pohár 2013

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 10. 05. 2013

Okresní kolo
Školní kolo

Okresní kolo taneční soutěže „Středočeský taneční pohár“
V pátek 3.5. 2013 proběhl v Čáslavi V. ročník amatérské taneční soutěže. Naše škola na něm měla i tentokráte zastoupení. V nejmladší věkové kategorii mini týmů jsme měli zastoupení hned dvojnásobné. Silné konkurence se nezalekla děvčata druhé třídy Veronika Veselá a Dominika Vaňková a v téže kategorii převedly své taneční dovednosti i žákyně třetí třídy Karolína Rambousková, Šarlota Hianiková a Antonie Šmejkalová. Oba týmy přivezly poháry. Děvčata třetí třídy obsadila druhé místo. „Berušky“, tedy vlastně druhandy, skončily na místě třetím.
V druhé kategorii mini týmů se s kvalitními soupeři utkaly Natálie Tvrdíková a Tereza Stránská a čestně obstály.
V letošním roce jsme soutěžili i v kategorii skupin. Sedm děvčat předvedlo své taneční vystoupení pod pečlivým dohledem paní trenérky Martiny Koblischkové.
Postup do krajského kola se letos nezdařil, ale všichni si odnesli krásné zážitky a cenné zkušenosti.

→ fotogalerie Okresní kolo ←

Školní kolo středočeského tanečního poháru
Ve středu 17. dubna 2013 proběhla na naší škole postupová soutěž „Středočeský taneční pohár“. Letošní účast byla poněkud slabší, ale na kvalitě a zodpovědném přístupu soutěžících se to neprojevilo. Všechny zúčastněné chválím za příkladný nácvik a přístup k soutěži a přeji hodně úspěchů v okresním kole 3.5.2013 v Čáslavi.
text: HA