Recitační soutěž

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 14. 04. 2013

Recitace - foto
14.4. - doplněn text

Soutěž dětských recitátorů
27. února 2013 se na naší škole konalo školní kolo soutěže dětských recitátorů. Ve třech kategoriích soutěžilo o postup do oblastního kola třicet recitátorů z druhé až sedmé třídy. Nejpočetněji byla zastoupena druhá třída - 11 dětí. V I. kategorii, kterou tvoří žáci 2. a 3. třídy, obsadila 1. místo Denisa Koblischková, 2. místo Alžběta Cinerová. Porota udělila jedno čestné uznání za výborný výkon: Veronice Veselé. V II. kategorii, kde soutěží žáci 4. a 5. třídy, získal 1. místo Viliam Mareček, 2. místo Metoděj Nytra, čestné uznání obdržela Anna Pavlíková. V III. kategorii, v které recitují žáci 6. a 7. tříd, 1. místo získala Veronika Kučerová, 2. místo Eliška Veselá. V porotě zasedly: Anna Jackovičová, Helena Auersvaldová, Jolana Hrušková.
V oblastním kole, které se konalo 21. března 2013, si naši recitátoři vedli velice dobře. Ve velmi těžké konkurenci se jim letos bohužel nepodařilo obsadit žádné postupové místo.
Jolana Hrušková

→ fotogalerie Recitace 2013←