Prázdninový turnaj ve florbalu

Autor: Jan Ingr <(at)>, Téma: Sport, Vydáno dne: 07. 02. 2013

Florbal

O pololetních prázdninách dne 1. 2. 2013 se odehrál v tělocvičně naší školy turnaj ve florbalu. Turnaje se zúčastnila dvě družstva, složená z chlapců z druhé, třetí, čtvrté a páté tříídy. Družstva si zahrála mezi sebou dvě utkání.
První utkání zahájil gólem ze skrumáže Roman Šauer, a když vzápětí Metoděj Nytra zvýšil na 2 : 0, zdálo se, že se schyluje k překvapení. Ve druhé třetině se však podařilo Vildovi Vařečkovi snížit na 2 : 1, a když v závěrečné třetině Ondra Smetana vyrovnal, skončilo utkání remízou 2 : 2.
V odvetě už družstvo vítězů celého turnaje ve složení Ondra Smetana, Tadeáš Fišr, Víťa Vařečka a Vilda Vařečka, neponechalo nic náhodě. Od první třetiny šlo do vedení a zejména díky čtyřem gólům nejlepšího střelce turnaje Tadeáše Fišra nenechalo nikoho na pochybách o svém vítězství. K nejlepšímu střelci se ještě přidali svými trefami Ondra Smetana a Vilda Vařečka. Za soupeře čestným gólem snížil Metoděj Nytra na konečný stav 6 : 1.