Halloween 2012

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 03. 11. 2012

text + foto
9.11. - přidána druhá fotogalerie a text

Halloweenská párty 2012
Ve středu 31.10 jsme pořádali Halloween na naší škole. Pro děti byla ve třídách připravena spousta soutěží: ochutnávka strašidelných pochutin, překusování žížal, lovení jedovatých jablek, strašidelný bowling, sestavování anglických názvů strašidel. Pro ty nejodvážnější byla připravena strašidelná třída. Na chodbě se po plnění náročných úkolů mohli všichni občerstvit. Nakonec byl vyhodnocen nejlepší hráč, který získal za soutěže nejvíc bodů, nejlepší tanečník, nejlepší maska, nejhezčí výzdoba v tělocvičně i ve třídě. Večer byl zakončen překvapením před školou, kde se představil se svou ohňovou show student střední školy v Kutné Hoře. Myslíme, že se letošní Halloween opravdu povedl.
Andrea Müllerová, Jana Radlová

→ fotogalerie Halloween ←