Den dětí 2012

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 03. 06. 2012

Den dětí - text + foto

Den dětí 2012
Den dětí jsme oslavili letos ve čtvrtek 31. května. Pro žáčky I. stupně si 9. třída s p.uč. Nešporovou připravila procházku novodvorským pohádkovým lesem, kde děti čekaly nejen kouzelné postavičky, ale i zajímavé úkoly. Z každé třídy bylo odměněno družstvo s nejvyšším počtem získaných bodů. Odměny pro děti zajišťovali rodiče. Tímto jim moc děkujeme. V pohádkovém lese jste se mohli potkat s Ferdou mravencem a Beruškou, Čarodějnicemi, Čerty, Asterixem a Obelixem, Harry Potterem, Kocourem Mikešem a babičkou, Patem a Matem, Jeníčkem a Mařenkou, Šmoulíky a nakonec i s Mikey Mousem a Minnie.
Doprovodný program plný soutěží si nachystali pro své malé spolužáky osmáci s p.uč. Hruškovou. Soutěže se konaly na velkém fotbalovém hřišti a za každou disciplínu sbírali body, které potom proměnily za nějakou sladkost či drobnost v obchůdku u třídní paní učitelky.
text: Zuzka a Eliška

→ fotogalerie Den dětí 2012 ←