Beseda

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 28. 04. 2012

Beseda s Hanou Marcolini

Ve čtvrtek 29. března 2012 na naší školu zavítala jedna z nejvýraznějších osobností našeho ženského volejbalu Hana Vlasáková - Marcolini. Beseda proběhla v tělocvičně se žáky od 4. do 9.třídy.
V úvodu jsme se dozvěděli zajímavosti o Odznaku všestrannosti a někteří si i zasoutěžili. Na besedu jsme se těšili a pečlivě se připravovali. Paní Marcolini je velmi milá a skromná osoba. Povídala nám o svých sportovních začátcích a o reprezentaci. Asi nejvíce nás zaujalo vyprávění o masakru izraelských sportovců na OH v Mnichově.
Žáci měli také možnost paní volejbalistce klást otázky. Ke konci besedy jsme se mohli zúčastnit autogramiády.

→ fotogalerie - Beseda ←