Dopravní soutěž 2010

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 13. 06. 2010

Druzí ve Středočeském kraji!!!

Oblastní kolo – vítězství a postup do kraje
Školní kolo: výsledky + fotogalerie

Krajské kolo 2010 = 2. místo

V krajském kole, konaném 2.6.- 3.6. 2010 ve městě Mělník, naše družstvo ukázalo svou kvalitu. Ve všech disciplínách (dopravní testy, první pomoc, jízda zručnosti, jízda podle pravidel sil. provozu) jsme bojovali o absolutní špičku, nakonec z toho byla ve velké konkurenci stříbrná medaile
- vynikající 2. místo. Pokud by se vyhlašovalo umístění jednotlivců, pak by se Katka Pavlovská dělila o 1.místo a Jarda Vagner by byl třetí!
Školu reprezentovali: Katka Pavlovská, Jarda Vagner, Lenka Sedláčková a Michal Volenec

Poděkování patří soutěžícím za skvělý výkon, p. uč. Vlčkové a MUDr Petře Vepřkové za kurzy první pomoci.

Na některých fotografiích jsou naši žáci společně s Čáslaváky, kteří zastupovali kutnohorský okres v mladší kategorii a v kraji skončili čtvrtí.

Oblastní kolo 2010 = 1. místo

V oblastním kole, které se konalo 10.5.2010 v Kutné Hoře, jednoznačně zvítězilo družstvo Nových Dvorů ve II. kategorii (7.-9.roč.). Reprezentanti školy uplatnili své zkušenosti z minulých let i letošní poctivou přípravu a deklasovali soupeře z dvanácti škol. Po roční přestávce (loni druzí a třetí) tak budeme opět soutěžit v krajském kole.
Dream team :-) tvořili tito ostřílení borci: Jaroslav Vagner, Katka Pavlovská, Lenka Sedláčková a Michal Volenec.
V I. kategorii (4.-6. roč.) jsme zaplatili nováčkovskou daň a družstvo obsadilo 7. místo. Žáci však získali cenné zkušenosti a v příštím roce by i mladší kategorie měla bojovat o medailové pozice.
I.kat. reprezentovali: Zdeněk Zvoníček, Monika Kočovská, Terezka Cinerová a Martin Markup

Zatím pár fotek I. kat:

...a pár fotek vítězů ...(chybí M. Volenec)

Školní kolo 2010:

1. místo Markup Martin
2. místo Kociánová Marie-Anna
3. místo Trnková Michala

3.třída (jen jízda zručnosti):

1. místo Pořízová Natálie
2. místo Vařečka Josef