Kopaná 2010

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 28. 06. 2010

Turnaj "O pohár ředitele školy" - 1.místo

Minikopaná Čáslav - druzí
Halová kopaná Žehušice - vítězství v turnaji

Turnaj "O pohár ředitele školy" v Nových Dvorech

V tradičním turnaji se letos škole ND dařilo a v turnaji jsme zvítězili!
Nejlepší výkony předváděl střelec Dominik Martinek, špílmachr Honza Strnad, obránce Petr Bucifal, a gólman Tomáš Beran, který udržel čisté konto v celém turnaji.
Pořadí:
*1. místo: Nové Dvory*
2. místo Týnec nad Labem
3. místo: Žehušice
4. mĂ­sto: Suchdol

Školu úspěšně reprezentovali: Dominik Martinek (C), Jan Strnad, Tomáš Beran(G), Petr Bucifal, Jan Veselý, Adam Kokeš, Matěj Mikš, Tomáš Mikš, Michal Rozsypal, Jaroslav Vagner, Jan Salavec, Miroslav Melša, Michal Volenec, Dominik Tvrdík a Tomáš Vojtíšek(G)

Minikopaná Čáslav

V Čáslavské skupině obsadili naši chlapci 2. místo.

Halová kopaná Žehušice - vítězství v turnaji

Ve středu 31.3.2010 se konal v Žehušicích turnaj v halové kopané. Žákům novodvorské školy se podařilo navázat na úspěchy z let minulých a v konkurenci sedmi škol zvítězit.
Tým se opíral zejména o vynikající hru kapitána Strnada. Výborný výkon podali i ostatní chlapci, polovina z nich hrála za školu poprvé. Šance soupeřů s jistotou likvidoval brankář Beran.

Školu úspěšně reprezentovali: Jan Strnad (C), Tomáš Beran, Jan Veselý, Daniel Marek, Adam Jonák, Adam Kokeš, Michal Volenec, Michal Klička a Matěj Mikš.