Olympiáda v Aj

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 07. 03. 2010

Okresní kolo olympiády v Aj

V úterý 2. února se naše škola zúčastnila olympiády v anglickém jazyce. V kategorii I.A soutěžila Terezka Cinerová z páté třídy. Určitě to pro ni byla ohromná zkušenost, jelikož v její kategorii soutěžili starší děti z šestých a sedmých tříd. V kategorii II.A jsem soutěžila já, Katka Pavlovská.
Nejprve nás čekala poslechová část. Po té jsme musely čekat, až na nás přijde řada v části konverzační. Soutěž se protahovala, hlavně u mojí kategorie II.A a nervozita soutěžících stoupala. Nakonec se dostalo i na naši kategorii, čekal nás rozhovor s tříčlennou porotou a popisování obrázků.
Ve své kategorii jsem skončila, pro mě na překvapivém třetím místě. Největší zásluhu na tom má určitě pan učitel Syrový, který angličtinu, tak skvěle vyučuje a paní učitelka Vlčková, která nám vůbec umožnila zúčastnit se.
text: Katka Pavlovská