Halloweenská párty 2009

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 02. 11. 2009

O letošních oslavách Halloweenu

Tak jako již tradičně se 27.10.09 ve škole v 16:00 slétla strašidla a duchové, tajemné postavy ježibab a čarodějnic, nechyběla ani typická dekorace z vydlabaných dýní a všechno hlídal veliký strašidelný černý pavouk.
Žáci 7. a 9. třídy, kteří navštěvují volitelný předmět Domácnost navařili a napekli dobrůtky. V baru se míchaly magické nápoje, které zahání zlé duchy. Celým programem provázel návštěvníky Petr Jelínek – náš oblíbený moderátor.
Tuto akci by nebylo možné uskutečnit bez pomoci rodičů a pedagagů, kteří sponzorovali občerstvení a odměny pro děti. Paní učitelky a některé maminky napekly moučníky.
Letošní slet se vydařil, pochvalovaly si děti. Bylo to super a vůbec se nám nechce domů, ale všechno jednou končí. A tak se můžete těšit na „Vánoční trhy“, které mají na naší škole také svoji tradici.

Poděkování rodičům a dětem za sponzorování halloweenské akce na naší škole:

1.třída: M. Nytra, J. Simon, K. Pánková, A. Vokounová, B. Račáková, L. Jarolímová, M. Žaloudek,
V. Mareček

2. třída: Kačenka Novotná, Martínek Hruška

3. třída: Monika Macurová, Marie Beranová, Natálie Pořízová, Štěpán Bubeník, Eliška Veselá, Martin Ginter

4. třída: Michala Kubisková, Matěj Kratochvíl, Veronika Marková, Mariánka Kociánová, Kristýna Schovancová

5.třída: Michal Bucifal, Vojta Škarka, Bára Volejníková

6.třída: Simona Račáková

7.třída: Nikola Raková, Šárka Gálisová, Monika Jelínková, Veronika Prosová, Marek Suk, Jan Jarolím, Eliška Auersvaldová

8. a 9. třída se nepodílela, už jsou asi moc velcí.