Přespolní běh

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 26. 10. 2009

Okresní přebor v přespolním běhu
Opakovaný okresní přespolní běh starších žáků

V úterý 27.10.2009 si starší žáci ve složení Vrbenský, Martínek, Strnad, Vagner, Mikš a Marek zaběhli v Žehušicích opakované kolo okresního přespolního běhu. Obsadili krásné 3. místo a nezbývá než všechny pochválit. Lépe doběhlo jen družstvo ZŠ Žehušice a Církevní gymnázium Kutná Hora. Za nimi pak skončili chlapci ze ZŠ Čáslav Sadová, TGM Kutná Hora a Čáslavi náměstí.

Ve středu 21.10.2009 se naše škola zúčastnila Přespolního běhu v Čáslavi. Zastoupení jsme měli ve třech kategoriích – přípravce chlapců, mladších žákyň a v kategorii starších žáků. Přípravka chlapců i mladších děvčat si oproti loňskému roku polepšila, ale na postup do krajského kola to nestačilo. Obě družstva skončila na nepostupovém 4. místě. Kategorie starších žáků nebyla pro technické důvody vyhodnocena a tato kategorie má možnost běžet v rámci krajského kola, které se koná 27.10.2009 v Žehušicích. Držme jim proto palce !
text: Helena Auersvaldová