Závěr šk. roku 08/09

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 30. 06. 2009

Okresní olympiáda
Taneční soutěž - kraj
Pasování prvňáků
Poslední zvonení a rozdání vysvědčení
Výlet 5. tř.

Okresní atletická olympiáda 1. stupně
Ve čtvrtek 18.6.2009 se vybraní žáci 1.stupně zúčastnili poslední atletické soutěže v tomto školním roce. Pochvalu a poděkování si za pěkné výkony zaslouží všichni. Nejvíce ze všech však Jana Salavcová, žákyně 5. třídy, která vybojovala nádherné 3. místo v běhu na 60 metrů

Krajské finále taneční soutěže
V krajském finále soutěže se naše taneční dvojice (Terezka Křepelková a Kája Keřábková) umístila na skvělém 5. místě!!!

Pasování prvňáků

Poslední zvonění a slavnostní rozdání vysvědčení

→ fotogalerie ←

Výlet 5. třídy
Výlet do Třemošnice
Jako každý rok tak i letos jsme se vydali se třídou na výlet. Ráno celí natěšení jsme jeli do Třemošnice. Ráno jsme se sešli na vlakovém nádraží v Kutné Hoře a pak jsme jeli vlakem do Čáslavi, kde jsme přestoupili na vlak, který jel rovnou do Třemošnice. Vydali jsme se na náměstí a tam jsme měli hodinu rozchod. Dále jsme pokračovali na Lichnici. O zřícenině hradu jsme vyslechli zajímavou historii a pověst. Z Lichnice jsme pokračovali na Dívčí Kámen, kde nám paní učitelka vyprávěla pověst o drsné paní Miladě. Když jsme se vraceli na náměstí šli jsme okolo Žižkova dubu. Dalo nám sice fakt velkou snahu, aby jsme ho dohromady všichni objali. Potom jsme šli na vlakové nádraží a rozjeli se směrem k domovu. V Kutné Hoře nás přivítali rodiče a odvezli si nás domů.
Text: 5.třída