Noc na Zámku

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 10. 06. 2009

5.třída a noc na zámku

Ve čtvrtek 28.května 18:30 večer jsme se sešli před školou. Šli jsme do naší třídy a tam jsme rozbalili karimatky a spacáky. Asi za hodinu jsme se přesunuli na nádvoří, kde pro nás paní učitelka připravila soutěž ve družstvech. Po soutěži jsme už měli docela slušný hlad a tak jsme vzali své vuřtíky a šli je opékat. Pan školník nám totiž mezitím připravil gril a rozdělal oheň. Když jsme se navečeřeli šli jsme hrát společenské hry- ruletu a kriskros. Následoval turnaj ve vybíjené. Kluci si pak zahráli fotbálek a děvčeta skákala přes švihadla. Trochu znavení jsme se šli umýt a převléct se do nočního úboru. Mezitím paní učitelka připravila stezku odvahy. Hledali jsme poztrácené korálky princezny Eulálie. Chodili jsme ve skupinách a s barerkami. Než jsme usnuli, vyprávěli jsme si pohádky na dobrou noc. Spali jsme jak miminka a žádná bílá paní, ani jiné strašidlo nás nevzbudilo asi proto, že jsme byli všichni moc hodní.
Bylo to super.
text a foto: 5. třída