Den dětí 2009

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 01. 06. 2009

Den dětí - soutěže a fotogalerie

Den dětí - dopolední soutěže:

V pondělí 1. června se na celém světě slaví Den dětí, a proto se mohly děti ze Základní školy v Nových Dvorech těšit na soutěže, jako například hod míčkem na plechovky, přetahování lanem nebo skákání v pytli. Celé zábavné dopoledne pro své mladší spolužáky uspořádali na nádvoří školy a na malém hřišti deváťáci. Za vysloužené body si děti mohly nakupovat ve školním krámku různé odměny.
text: Jan Cafourek

→ fotogalerie1 ←
foto: MV a další..

→ fotogalerie2 ←
foto: Jan Cafourek

Den dětí odpoledne - Kuličkiáda, vybíjená, fotbal

Fotbalový turnaj hrála sedmičlenná družstva. Po vyrovnaném boji zvítězil tým ve složení: Luboš Beran, Matěj Křepelka, Jan Strnad, Marcel Jelínek, Jan Veselý, Martin Sudek a Matěj Mikš.

Kuličkiáda Dne 1.6. na Základní škole v Nových Dvorech proběhla Kuličkiáda. Počasí nám přálo a děti se do hry vrhly s nadšením. Ten, kdo zrovna necvrnkal, mohl tancovat a soutěžit o bonbony, házet si míčem, nebo poslouchat muziku. Naši asistenti z 9.třídy nám pomohli ozvučit dopoledne - dokonce se zhostili i práce "důlkových rozhodčích.
Všichni se dobře bavili a nakonec společně fandilo finalistům celoškolního kola. Výherci byli po zásluze odměněni sladkostmi a plyšovými hračkami.
text: Jan Cafourek

→ fotogalerie-fotbal ←