Duatlon 2009

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 10. 05. 2009

ČELÁKOVICE 6.5. 2009 - krajské kolo
KUTNÁ HORA - okresní kolo

Krajské kolo:
Ve středu 6.5.2009 proběhlo v Čelákovicích krajské finále Plavecko - běžeckého poháru.
Oproti loňskému roku jsme nezískali žádnou z medailí, ale dva z našich závodníků k nim měli velmi blízko. Jakub Vrbenský skončil ve své kategorii na neoblíbeném 4.místě a na velmi pěkném 6.místě doběhla Eliška Auersvaldová. Náhradníci Lili Bularga a Matěj Mikš bojovali ze všech sil. Všem závodníkům patří obrovská pochvala za sportovní úsilí.
text a foto: Helena Auersvaldová

Okresní kolo:
Ve čtvrtek 30.4.2009 proběhl v Kutné Hoře již 8. ročník Plavecko - běžeckého poháru. Naše škola se ho zúčastnila již po šesté. Jako každým rokem budeme mít i letos své zástupce v krajském kole v Čelákovicích, které je ve středu 6.5.2009. Své síly zde změří s nejlepšími z celého kraje Eliška Auersvaldová, která v Kutné Hoře obsadila 1.místo a Jakub Vrbenský, který skončil rovněž na 1.místě. Náhradníky, kteří se také zúčastní krajského finále jsou Matěj Mikš a Lili Bularga.

V letošním roce se náročných závodů v plavání a přespolním běhu z naší školy zúčastnilo 10 žáků:
Jana Salavcová, Martina Roubíčková, Eliška Auersvaldová, Lili Bularga, Matěj Mikš, Jan Veselý, Jakub Vrbenský, Daniel Marek, Jakub Křížek, Staša Bularga