Středočeský taneční pohár

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 15. 05. 2009

13.3.2009 - školní kolo soutěže
29.4.2009 - okresní kolo

Středočeský taneční pohár – okresní kolo Ve čtvrtek 29.4.2009 se naši žáci, kteří prošli školním výběrem soutěže, zúčastnili prvního ročníku okresního kola soutěže v moderním tanci v Čáslavi. V opravdu tvrdé konkurenci týmů z Čáslavi, Kutné Hory, Benešova a Zruče nad Sázavou dosáhl výborného výsledku náš minitým Two viros (K. Jeřábková a T. Křepelková) obsazením 2. místa ve své kategorii a postoupením do krajského finále. Skupina Tygři byla 4. a H.I.P. 6.-8. místo. Blahopřejeme!

Ve středu 13. května se od 9:15 hod v Městském centru Grand ve Slaném uskuteční krajské finále taneční soutěže s názvem „Středočeský taneční pohár 2009“. Jedná se o pilotní projekt amatérské taneční soutěže v moderním tanci, kterou vyhlásil Středočeský kraj.

Okresní kolo
Soutěžily pouze dívky, a to v mini týmech a skupinách. Všechny zúčastněné si zaslouží velké uznání za píli, snahu a nadšení, které projevily při přípravě na soutěž. Bylo těžké vybrat ze šesti družstev tři, které postoupí. Také proto si p. uč. Auersvaldová s p. uč. Vlčkovou do poroty přizvaly slečnu Nikolu Ždímalovou, která se modernímu tanci věnuje již několik let. Zde jsou tedy jména těch, které postupují do okresního kola soutěže, které se koná 24.4.2009 v Kolíně. Mini tým 1: Karolína Jeřábková a Tereza Křepelková, mini tým 2: Lucie Pokorná a Šárka Veverková, skupina: Monika Kočovská, Terezie Cinerová, Kristýna Štěpánková, Tereza Roubíčková, Bára Volejníková, Judita Čermáková, Michaela Sosnovská, Klára Černá. Všem, které se umístily na 1. i 2. místě blahopřejeme. Postupujícím přejeme úspěch v dalším kole a společně si popřejme chuť do příštího ročníku soutěže, ve kterém už můžeme využít naše první zkušenosti.
text: Radka Vlčková