Přespolní běh - okresní a krajský přebor

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 28. 10. 2008

Výsledky a fota z přespolního běhu

Okresní přebor v Přespolním běhu
Ve čtvrtek 9.10. 2008 jsme se v hojném počtu zúčastnili Přespolního běhu v Čáslavi. Obsadili jsme všech šest kategorií – přípravku, mladší a starší žáky a žákyně. Konkurence byla značná, přesto si přípravka děvčat a starší žáci zajistili účast v Krajském finále Přespolního běhu. Ani ostatní kategorie neudělaly naší škole ostudu. Přípravka chlapců, mladší a starší děvčata skončila na 5. místě a mladší žáci v nejpočetněji zastoupené kategorii skončili na 6. místě.

Krajský přebor v Přespolním běhu -Žehušice 16.10. 2008
Poslední atletickou podzimovou soutěží, které se naše škola zúčastnila byl Krajský přebor Přespolního běhu v Žehušicích. Počasí závodníkům příliš nepřálo, terén byl náročný, mokrý a soupeři velmi kvalitní. Naši starší žáci ve složení Jakub Vrbenský, Dominik Martínek, Jakub Křížek, Ondřej Trojan, Staša Bularga a Honza Strnad, jim však nedali nic zadarmo. Mezi dvanácti nejlepšími týmy Středočeského kraje obsadili 8. místo.
Musíme pochválit i přípravku dívek, v sestavě Jana Salavcová, Jana Radlová, Tereza Končelová, Tereza Stránská a nejlepší závodnici Matrinu Roubíčkovou, která skončila na 5. místě.

text a foto: Helena Auersvaldová