Duatlon - krajské finále

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 19. 05. 2008

DUATLON - ČELÁKOVICE 7.5. 2008

Ve středu 7.5.2008 proběhlo v Čelákovicích krajské finále Plavecko - běžeckého poháru, které bylo pro nás velmi úspěšné. Za naší školu se ho zúčastnili Eliška Auersvaldová, Lili Bularga, Jakub Vrbenský, Johana Králová, Veronika Školová a Miloš Auersvald.
Úžasný výkon předvedl Miloš Auersvald, který neměl úplně nejlepší startovní pozici po plavání ( vybíhal z 11 místa), ale výborným během dokázal všechny šokovat a také zvítězit. Stal se tak Přeborníkem v plavecko –běžeckém poháru v kategorii nejstarších chlapců.
Výborné druhé místo v kategorii B (chlapců 6-7- tříd) obsadil náš vynikající plavec Jakub Vrbenský. Ale nesmíme zapomenout na děvčata, Eliška Auersvaldová v kategorii D (děvčata 4.-5. tříd) skončila po běhu na krásném 7. místě. Ostatním našim závodníkům, i když nedosáhli na stupně vítězů patří pochvala za sportovní úsilí.

Text a foto Helena Auersvaldová