Čarodějnice 2008

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 06. 05. 2008

Čarodějnice 2008 - povídání a fotogalerie

Dne 30. 5. 2008 se na naší škole shromáždili všichni čarodějové a čarodějnice, co jich v okolí Nových Dvorů sídlí. Nejprve proběhlo fotografování čarodějných ročníků na dvoře zámku a pak se všichni seřadili a vyrazili na procházku obcí. Naše první kroky směřovaly na obecní úřad k panu starostovi. Pan starosta Jiří Rajdl se nás vůbec nebál - naopak nás pěkně přivítal a povolil nám průlet obcí. A tak se celý průvod hnul směrem k antukovému hřišti, zdravotnímu středisku a přes fotbalové hřiště rovnou k zámecké škole. Na dvoře už na nás čekala výborně připravená 9. třída pod vedením paní učitelky Nešporové. Pro všechny čaroděje a čarodějnice deváťáci uspořádali dopolední program plný písniček, tance, různých soutěží a slaných i sladkých dobrůtek. Vyvrcholením dopoledne bylo vyhlášení vítězů v kategorii Nejhezčí maska.
Ten, kdo nevyhrál v Maskách, určitě vyhrál v jiné soutěži. Takže nakonec všichni odcházeli s cenou a dobrým pocitem, že to bylo fajn. Ikdyž zrána se počasí vůbec kamarádsky netvářilo.
Poděkování:
Rodičům - za pomoc s přípravou masek pro děti (jen 4 děti byly bez masky)
P. uč Nešporové a 9. ročníku – za organizaci dopoledne
Unii rodičů-za finanční podporu akce(nákup cen pro soutěžící)

Díky za Vaši podporu a nashle u další akce J. Kulačová