Žehušický pohár 2008

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 05. 05. 2008

Vynikající výsledky v atletické soutěži.

Ve středu 30.4.2008 se naše škola zúčastnila 5. ročníku soutěže vesnických a malých škol v atletice v Žehušicích. Obsadili jsme všech osm kategorií: předpřípravku a přípravku chlapce a děvčata, v mladších a starších žácích rovněž obě kategorie. Celkem závodilo 38 dětí, od první až po devátou třídu. Domů jsme přivezli 22 diplomů.
Předpřípravka vybojovala pohár za třetí místo, v této kategorii závodilo devět škol. Přípravka přivezla rovněž pohár za třetí místo, tato kategorie byla zastoupena osmi školami. Největší úspěch měli mladší žáci a žákyně, přivezli nejcennější pohár za první místo. Starší žáci a žákyně už takové štěstí neměli, skončili na neoblíbeném čtvrtém místě. Po celé atletické dopoledne nám počasí přálo a všichni se už těší, až budou moci za rok své výkony zopakovat.