Dopravní soutěž

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 28. 05. 2008

Vítězství v okresním kole - vzhůru do Mladé Boleslavi.

6. mĂ­sto v kraji.

Školní kolo dopravní soutěže proběhlo 15. 4. 2008.

Krajské kolo 2008 = v první půlce

V krajském kole jsme na medailové pozice nedosáhli - zradila nás jindy silná disciplína "Jízda zručnosti". Za své výkony se ale reprezentanti školy nemusí stydět. Ve velké konkurenci obsadili krásné šesté místo.

Okresní kolo 2008 = opět 1.místo!

Už potřetí za sebou se podívá družstvo z Nových Dvorů do krajského kola, tentokrát se koná v Mladé Boleslavi. Vítězství z okresního kola si odvezla II. kategorie, kterou reprezentovali (zleva): Jan Plíhal, Jitka Tvarohová, Lenka Sedláčková a Adam Jonák.

Dobré umístění si odvezli i zástupci mladší I. kategorie, kteří obsadili v konkurenci 14 škol pěkné
4. místo, s minimálním odstupen od medailových pozic. I. kategorii reprezentovali: Michal Volenec, Elena Střemchová, Tomáš Vojtíšek, Veronika Prosová.

Ĺ kolnĂ­ kolo 2008:

8. třída: