Angličtina hrou

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 20. 04. 2008

Angličtina hrou - co se děje v angličtině...

Žáci 3. ročníku se seznamují se základy anglického jazyka. Sami si vyrobili masky zvířátek, se kterými se učí představit se a používat zkrácené tvary slovesa "být". Barevné čepičky, stejně jako celá řada dalších učebních podpůrných materiálů dětem pomáhají si snadněji zapamatovat důležitá slovesa a činí výuku zabavnější.

V průběhu školního roku žáci každého ročníku pravidelně pracují na projektu. V závislosti na právě probíraném tématu a ročníku, žáci obvykle shromažďují potřebné informace nebo píší komentáře v anglickém jazyce, které doplňují vhodnými obrázky. Rádi pak prezentují společné dílo na chodbě školy, kde si mohou projekty prohlížet ostatní spolužáci.

foto a text: Radka Vlčková