Karneval 2008

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 25. 02. 2008

Karneval 2008 - text a fotogalerie.

Zdravíme vás, všechny naše příznivce. Podívejte se na naše nové fotografie: snímečky z karnevalu. Karneval se konal ve středu 20.února v tělocvičně naší školy. Kromě diskotéky si žáci 9.třídy připravili několik zajímavých soutěží, o které byl veliký zájem. Vítězové si mohli vybrat z mnoha cen. Jinou kategorií bylo vyhlášení nejhezčí masky. Samy děti vybraly maličkou modrou princeznu Adélku, středověkou princeznu Monču s obrovskou sukní a amerického vojáka Petra. Porota potom vyhlásila mnoho vítězů, aby oceněných bylo co nejvíc. Na závěr si všichni zatancovali „hada“ na Mašinku. Těšíme se na další zábavnou show.

text: Jolana Kulačová