Lyžařský výcvik 2008

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 01. 02. 2008

Text a fotogalerie k lyžařskému výcviku 2008

Dne 20. 1. 2008 se osmá třída vydala na lyžařský výcvikový kurz do Jizerských hor, přesněji do Hrabětic. Sraz byl v 08:30 před budovou školy. Od školy se vyjíždělo v 09:00 hod. Ubytování v chatě Hraběnce proběhlo v pořádku. Všichni se ubytovali po skupinkách do jednotlivých pokojů. Jelikož nám počasí nepřálo, nemohlo proběhnout rozřazování podle lyžařských zkušeností. Druhý den jsme vyrazili na svah Severák – Loučky. Po namáhavém dni jsme vyrazili v doprovodu učitelů na pohár. Před večerkou jsme měli volný program, při kterém jsme se koukali na filmy. Postupně jsme se seznamovali s účastníky kurzu ze Suchdola. Poslední den, kdy jsme mohli lyžovat, proběhly lyžařské závody, které zvítězil z chlapců Vašek Milík a z dívek Tereza Veselá. 25. 1. 2008 jsme se s chatou rozloučili a odjeli směrem ke škole. Bohužel...

text: Jitka Tvarohová a Bára Přibylová
fotky dodala Bára Jonáková