Vánoční trhy + fotogalerie

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 20. 12. 2007

Dne 20.12.2007 se na naší škole konaly VÁNOČNÍ TRHY.

Pozvaná veřejnost si mohla vybrat z mnoha dílen, kde si zdarma mohli všichni vyrobit a odnést nějakou vánoční maličkost. Ale spousta jiných výrobků našich žáků byla ke koupi i v tělocvičně, kde děvčata předvedla vánoční mažoretkovou sestavu. Na památku se všichni mohli vyfotit v našem malém fotostudiu s vánočními skřítky a se Santou. Krom toho perfektně fungovalo občerstvení: výborné lahůdky a kavárna s cukrárnou. Kdo byl unaven, mohl se usadit v kinosále na chodbě a shlédnout projekci sestavenou z fotografií ze života školy. Celkovou atmosféru dokreslovaly báječné české koledy. Na závěr vystoupil pěvecký sbor na nádvoří školy.
Děkujeme dětem za ochotu vyrábět, učitelům za výbornou přípravu a instalaci výzdoby a samozřejmě děkujeme rodičům za finanční příspěvky a za milou účast. Zvláště nás těší zápisy v návštěvní knize.
Ještě jednou dík a za rok se těšíme znovu.
J.K.

Kliknutím na odkaz se dostanete na velkou fotogalerii, zachycující děti, rodiče i bývalé žáky.