Nový web

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 19. 12. 2007

Od 19.12. 2007 je v provozu nový web na nové doméně zsndvory.cz.

V následujících dnech a o vánočních prázdninách budou probíhat úpravy a doplňování těchto webových stránek. Na nových stránkách budou informace převzaté ze starého webu ze školního roku 2007/2008 a z konce škol. roku 2006/2007. Starší akce a události najdete na starém webu, který je na původní adrese zsnd.wz.cz, nebo na nové adrese oldweb.zsndvory.cz. Nový web má adresu www.zsndvory.cz a můžete si ho přidat mezi oblíbené odkazem v levém dolním bloku.
Pokud na nových stránkách ješte nebude vše jak má být, mějte prosím strpení, chybičky budou opravovány. Máte-li podněty a připomínky k webovým stránkám, pište na webmaster@zsndvory.cz.