Závěr šk. roku 2006/07

Autor: administrator <vlasman(at)zsndvory.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 16. 12. 2007

Všechny akce ze závěru školního roku 2006/2007 - Poslední zvonění a předání vysvědčení, pasování prvňáků, Akademie a další.....

Poslední zvonění a slavnostní předání vysvědčení

Rozloučení s devátou třídou proběhlo i bez el. proudu (výpadek předem nahlášen). Deváťákům nakonec zazvonili ostatní žáci školy přinesenými zvonečky. Poté žáci deváté třídy převzali vysvědčení v obřadní síni obecního úřadu    z rukou třídního učitele M.Vlasáka, za přítomnosti  starosty p.Rajdla a pana ředitele Vepřka. Od obce obdrželi drobný dárek.

Pasování prvňáků

Také již tradiční akce, při které jsou předškoláci pasováni na prvňáky. Plní různé úkoly, které musí zvládnout prvňáček a na závěr jsou přijati mezi žáky základní školy a je jim předána "pasovací listina". Celou akci připravila 9.třída a přípravě "šéfovala" Lucka Vokounová.

Akademie 2007

V pondělí 25.6.2007 se konala již tradiční akademie, výborně uváděná Luckou Vokounovou a Gábčou Hájkovou z 9.třídy. Mnoho vystoupení doprovázel na klávesy Zdenda Filipec. Každá třída se představila se svým číslem, vystoupil i výborný pěvecký sbor a na závěr se loučila devítka.
Poděkování patří  zvukařům a dalším, kteří se podíleli na pořádání akce a P. Jeřábkovi za zapůjčení zvukové aparatury.

Devítka si zahrála na pedagogy

Žáci 9.třídy si mohli 20.6.vyzkoušet, jaké je to učit. S dopomocí učitelů I.st si připravili vyučovací hodiny v různých třídách. Celkem jim to šlo, nejlepším kantorem byl prý Jelda.

Fotbalový turnaj "O pohár ředitele školy"

Konal se 21.6.2007.  Turnaje se zúčastnily 4 školy a fotbalisté ZŠ Nové Dvory obsadili 2.místo. Celý turnaj ke spokojenosti všech odpískal Jiří Průcha - učitel a dlouholetý fotbalový rozhodčí. Výhrady měl jen kolega, rozhodčí a trenér Čepek(Týnec), s čímž se ostatně počítalo .

Výlet 8.třídy

Osmáci vyrazili 14.6.2007 na výlet. Nedodali povídání o výletu, tak jen pár obrázků..... . Kvíz - poznej podle obrázků, kde to vlastně byli.